Witam! Nazywam się Eva Bogdalska, jestem założycielką Make-Up-Centre Warsaw. Od ukończenia szkoły profesjonalnego makijażu i stylizacji włosów w 1995 pracowałam w Wielkiej Brytanii oraz na scenie międzynarodowej.

Przez ponad 20 lat zdobyłam doświadczenie pracując na wielu sesjach zdjęciowych, planach filmowych oraz pokazach mody i komercyjnych eventach, jak również pracując z prywatnymi klientami (www.bogdalska.com). Od początku mojej działalnosci współpracowałam z najlepszymi szkołami makijażu na świecie, gdzie kształciłam nowe pokolenia młodych makijażystów, pomagając im w rozpoczęciu kariery w szybko zmieniającym się środowisku branżowym.

Jestem bardzo dumna z tego, ze mogłam otworzyć pierwszą międzynarodową szkołę makijażu i stylizacji włosów Make-Up-Centre Warsaw, w której zapewniam światowy poziom nauczania wypracowany w wiodących placówkach.

Zapraszam wszystkich miłośników sztuki makijażu do rozpoczęcia ekscytującej kariery w świecie profesjonalnego makijażu. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz więcej informacji o naszych kursach.