Kursy Makijażu

Poznaj Nasze Kursy Wizażu i Stylizacji Fryzur

 

Make-Up Centre proponuje specjalistycznie opracowane intensywne kursy makijażu i stylizacji włosów oferujące niezwykłą elastyczność wyboru właściwego kursu dla potrzeb kandydata.

Kompletny 6 tygodniowy kurs wizażu kandydat może podjąć w całości lub rozdzielić na oddzielne moduły rozłożone w czasie. Wszystkie kursy zapewniają niezbędne podstawy teoretyczne, szczegółowe demonstracje, aczkolwiek największa ilość godzin jest przeznaczona na zajęcia praktyczne w klasie, które umożliwiają głębiej zrozumieć świeżo nabytą wiedzę oraz demonstrowane  produkty i techniki.

Warsztaty praktyczne odbywają się w profesjonalnie wyposażonym studio, gdzie kursanci praktykują w obrębie grupy, co umożliwia zrozumienie pozycji modelki/klienta oraz pracy w zespole.

KURS MAKIJAŻU PODSTAWOWY (PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK)

Kurs Podstawowy (Moduł 1) jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych sztuką wizażu. Poprzednie doświadczenie w tej dziedzinie nie jest konieczne, gdyż pierwszy moduł zapewnia dogłębne szkolenie od podstaw sztuki makijażu. Specjalistycznie opracowany program kursu znakomicie przygotowywuje wszystkich uczestników do pracy w zawodzie makijażysty oraz do egzaminów Cibtac. Oprócz możliwości otrzymania międzynarodowych kwalifikacji, kursanci otrzymują Certyfikat ukończenia Podstawowego Kursu Makijażu (po spełnieniu warunków kursu). Czas trwania kursu to 2 tygodnie, poniedziałek- piątek (godz 10.00-17.00). Cena 2500.00 PLN.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

KURS MAKIJAŻU PODSTAWOWY WEEKENDOWY

Kurs Podstawowy (Moduł 1) jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych sztuką wizażu. Poprzednie doświadczenie w tej dziedzinie nie jest konieczne, gdyż pierwszy moduł zapewnia dogłębne szkolenie od podstaw sztuki makijażu. Specjalistycznie opracowany program kursu znakomicie przygotowywuje wszystkich uczestników do pracy w zawodzie makijażysty oraz do egzaminów Cibtac. Oprócz możliwości otrzymania międzynarodowych kwalifikacji, kursanci otrzymują Certyfikat ukończenia Podstawowego Kursu Makijażu (po spełnieniu warunków kursu). Czas trwania kursu to 10 tygodni , soboty (godz.10.00-17.00). Cena 2500.00 PLN.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

KURS MAKIJAŻU PODSTAWOWY WIECZOROWY

Kurs Podstawowy (Moduł 1) jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych sztuką wizażu. Poprzednie doświadczenie w tej dziedzinie nie jest konieczne, gdyż pierwszy moduł zapewnia dogłębne szkolenie od podstaw sztuki makijażu. Specjalistycznie opracowany program kursu znakomicie przygotowywuje wszystkich uczestników do pracy w zawodzie makijażysty oraz do egzaminów Cibtac. Oprócz możliwości otrzymania międzynarodowych kwalifikacji, kursanci otrzymują Certyfikat ukończenia Podstawowego Kursu Makijażu (po spełnieniu warunków kursu). Czas trwania kursu 10 tygodni-czwartki (godz. 18.00-21.00). Cena 2000.00 PLN

DOWIEDZ SIE WIECEJ >>

KURS MAKIJAŻU MEDIA MAKE-UP (MODUŁ 2)

Kurs Makijażu Media Make-Up jest kolejnym krokiem w zaawansowaną sztukę makijażu dla uczestników z ukończonym kursem podstawowym. Uczestnicy poznają produkty i techniki nakładania profesjonalnych tekstur używanych w sesjach reklamowych i świecie beauty i fashion. Na zakończenie drugiego modułu odbywa się sesja zdjęciowa, która równocześniejest egzaminem praktycznym. Kurs jest prowadzony w trybie intensywnym przez 2 tygodnie (poniedziałek – piątek , godz.10.00-17.00). Cena 2500.00 PLN

DOWIEDZ SIE WIECEJ >>

KURS MAKIJAŻU KREATYWNEGO I STYLIZACJI FRYZUR  (MODUŁ 3)

Kurs Makijażu Kreatywnego i Stylizacji Fryzur zapewnia poznanie profesjonalnych technik stosowanych na światowych wybiegach i pokazach komercyjnych używając najnowszych technik i produktów. Ostatni tydzień przeznaczony jest na wprowadzenie do stylizacji włosów. Końcowym egzaminem jest sesja zdjęciowa, do której kursanci projektują i wykonują makijaż i fryzurę. Kurs skierowany jest dla kandydatów z ukończonymi Kursami Podstawowym i Media Make-Up. Moduł 3 jest dostępny w trybie intensywnym przez 2 tygodnie (poniedziałek-piątek , godz.10.00-17.00). Cena 2500.00 PLN.

DOWIEDZ SIE WIECEJ >>