Kurs Makijazu

Poznaj Nasze Miedzynarodowe Kursy Makijażu i Stylizacji Włosów

 

Make-Up-Centre Warsaw proponuje specjalistycznie opracowany intensywny kurs makijazu i stylizacji włosów oferujący niezwykłą elastyczność wyboru właściwego kursu dla potrzeb kandydata.

Kompletny 6 tygodniowy kurs wizazu kandydat może podjąć w całości lub rozdzielić na oddzielne 2-tygodniowe moduły rozłożone w czasie. Wszystkie kursy zapewniają niezbędne podstawy teoretyczne, szczegółowe demonstracje ale znaczna ilość godzin jest przeznaczona na zajęcia praktyczne w klasie, które umożliwiają głębiej zrozumieć świeżo nabytą wiedzę oraz demonstrowane  produkty i techniki.

Zajęcia praktyczne odbywają się w profesjonalnie wyposażonym studio, gdzie kursanci praktykują w obrębie grupy, co umożliwia zrozumienie pozycji modelki/klienta oraz pracy w zespole.

KURS MAKIJAŻU PODSTAWOWY (PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK)

Kurs podstawowy (Moduł 1) jest skierowany do osób zainteresowanych w sztuce wizażu lub pracujących w kreatywnym środowisku. Poprzednie doświadczenie z wizażem nie jest konieczne, gdyż pierwszy moduł zapewnia dogłębne szkolenie od podstaw sztuki makijażu. Program kursu jest na najwyższym światowym poziomie i znakomicie przygotowuje kursantów do egzaminów Cibtac. Intensywny kurs przez 10 dni poniedziałek- piątek (godz 10.00-17.00)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

KURS MAKIJAŻU PODSTAWOWY WEEKENDOWY

Kurs podstawowy (Moduł 1) jest skierowany do osób zainteresowanych w sztuce wizażu lub pracujących w kreatywnym środowisku, ktore nie maja mozliwosci studiowania w tygodniu. 10 sobót (godz 10.00-17.00). Oprócz możliwości otrzymania kwalifikacji Cibtac, każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu podstawowego (po spełnieniu warunków kursu)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

KURS MAKIJAŻU PODSTAWOWY WIECZOROWY

Kurs podstawowy (Moduł 1) jest skierowany do osób zainteresowanych w sztuce wizażu lub pracujących w kreatywnym środowisku. Poprzednie doświadczenie z wizażem nie jest konieczne, gdyż pierwszy moduł zapewnia dogłębne szkolenie od podstaw sztuki makijażu. 10 czwartków (godz 18.00-21.00). Oprócz możliwości otrzymania kwalifikacji Cibtac, każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu podstawowego (po spełnieniu warunków kursu)

DOWIEDZ SIE WIECEJ >>

KURS MAKIJAŻU MEDIA MAKE-UP (MODUŁ 2)

Kurs media stopnia 2 jest kolejnym krokiem w zaawansowaną sztukę makijażu dla uczestników z ukończonym kursem podstawowym. Kursanci zapoznają się z produktami i technikami pracy z profesjonalnymi teksturami używanych w sesjach reklamowych i świecie beauty i fashion. Na zakończenie drugiego modułu odbywa się pierwsza sesja zdjęciowa, Kurs jest prowadzony w trybie intensywnym przez 10 dni (poniedziałek – piątek 10.00-17.00)

DOWIEDZ SIE WIECEJ >>

KURS MAKIJAŻU KREATYWNEGO I STYLIZACJI WŁOSOW (MODUŁ 3)

Moduł 3 kursu makijażu kreatywnego i stylizacji włosów zapewnia poznanie profesjonalnych technik stosowanych na światowych wybiegach i pokazach komercyjnych używając najnowszych produktów. Kurs skierowany jest dla kandydatów z ukończonymi kursami podstawowym i kreatywnym. Moduł 3 jest dostępny w trybie intensywnym przez 10 dni (poniedziałek-piątek 10.00-17.00)

DOWIEDZ SIE WIECEJ >>