MINI KURSY

Poznaj nasze krótkie kursy tematyczne pogłębiające Twoją wiedzę i umiejętności praktyczne

KURS „MAKIJAŻ PO 40-CE”

Zapraszamy Panie w pewnym wieku na kurs makijażu indywidualnie lub z gronem koleżanek, które chciałyby odnowić i udoskonalić swój makijaż na codzień i na większe wyjście. Zaprezentujemy tajniki sztuki wizażu stosowane przez profesjonalych makijażystów przy pracy z gwiazdami.

1 DZIEŃ – 4 GODZ.

CENA: 250.00ZŁ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>

kursy makijazu
kurs makijażu smokey eyes

KURS MAKIJAŻU „SMOKEY EYES”

Kurs wizażu przeznaczony jest dla wizażystów, którzy chcą udoskonalić swoją wiedzę i umiejętności aplikacji jednej z najpopularniejszych technik makijażu oczu w profesjonalnym środowisku kreatywnym.

1 DZIEŃ – 4 GODZ.

CENA: 250.00ZŁ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

KURS „PODSTAWY WIZAŻU”

Zapraszamy wszystkie osoby zafascynowane sztuką wizażu, które chcą poznać techniki nakładania produktów do kreaowania makijażu dziennego i wieczorowego.

2 DNI – GODZ. 9.00-16.00

CENA: 750ZŁ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>

kursy makijażu
kursy makijażu

KURS „MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY”

Kurs Makjaż Fotograficzny skierowany jest do wizażystów, którzy szukają pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności praktycznych technik makijażu używanych przy produkcji sesji zdjęciowych i filmowych w profesjonalnym środowisku kreatywnym.

5 DNI, GODZ. 9.00-16.00

CENA: 1200.00ZŁ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>

KURS „STYLIZACJA FRYZUR”

Kurs Stylizacja Fryzur jest skierowany do wizażystów chcących powiększyć swoje szanse na rynku pracy oferując jednocześnie profesjonalne usługi makijażu i stylizacji włosów. Szkolenie głównie opiera się na zajęciach praktycznych z elementami niezbędnej wiedzy teoretycznej koniecznej do świadczenia usług stylisty fryzur.

5 DNI,  GODZ.9.00-16.00

CENA: 1200.00ZŁ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>

kursy makijażu
szkoła makijażu warszawa

KURS MAKIJAŻU V.I.P

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy, poszukujące indywidualnych konsultacji lub szkoleń w dziedzinie makijażu. Oferujemy profesjonalne sesje pokazowe oraz zajęcia praktyczne w terminach ustalanych indywidualnie.

Kursy odbywają się w komfortowym studio wyposażonym w światowe marki kosmetyków i produktów kolorowych.

Uprzejmie prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów zlecenia.

email: info@make-up-centre.com

tel. +48 793 937 715