Witamy w pierwszej akredytowanej szkole makijażu w Polsce, oferującej międzynarodowe kwalifikacje Cibtac, uznawane w 25 krajach na świecie (www.Cibtac.com).

W Make-Up-Centre proponujemy szeroki wachlarz kursów wizażu i stylizacji fryzur dla osób początkujących oraz zaawansowanych w sztuce makijażu.

Nasze intensywne szkolenia odpowiadają wymaganiom szybko zmieniających się trendów środowiska kreatywnego. Zapewniamy najwyższy poziom nauczania profesjonalnych wizażystów  pracujących z prywatnymi klientami, sesjach fotograficznych i filmowych w dziedzinach beauty, fashion.

W Make-Up-Centre również oferujemy mini kursy skierowane do osób poszukujących  praktycznych warsztatów udoskonalajacych techniki makijażu na codzień i na wyjście oraz do wizażystow chcących pogłębić swoje umiejętności i podniesienia swojej konkurencyjności na rynku pracy.

Szkolenia praktyczne odbywają się w komfortowym studio, wyposażonym w znakomite produkty znanych firm jak: Mac, Illamasqua, Kryolan, Ben Nye, Make up For Ever, Bobbi Brown, Charlotte Tilbury, Shu Umuera, Nars, Ellis Faas, Inglot i wielu innych.

Zapraszamy na warszawska Starówkę do odwiedzenia naszego studio i rozpoczęcia fascynującej przygody z makijażem.

W celu szybszego przyswojenia wiedzy wszystkie kursy makijażu stosują różnorodne metody nauczania z naciskiem na ekstensywne zajęcia praktyczne.

Intensywne kursy wizażu obejmują nie tylko nowoczesne techniki sztuki wizażu, ale także zrozumienie zawodu profesjonalnego makijażysty oraz możliwości adaptacji najnowszych trendów dla swoich klientów .

Rezerwuj

W Make-Up-Centre współpracujemy ze znanymi osobistościami ze środowiska kreatywnego dzielącymi się swoją wiedzą z kursantami na periodycznych eventach.

Nasze kursy wizażu i stylizacji fryzur o specjalistycznie opracowanym programie nauczania naświetlają talenty i umożliwiają wszystkim uczestnikom osiągniecie pełnego potencjału i sukcesu w wybranej dziedzinie.

Make-Up-Centre zaprasza kandydatów z Polski i z zagranicy. Kursy odbywają się w języku polskim lub angielskim .