Witamy w pierwszej międzynarodowej szkole w Polsce, oferującej uznawane na świecie kwalifikacje Cibtac. Make-Up-Centre Warsaw oferuje wszechstronne kursy profesjonalnego makijażu odpowiadające wymaganiom szybko zmieniających się trendów środowiska kreatywnego. Szkoła zapewnia najwyższy poziom szkolenia profesjonalnych wizażystów  pracujących w dziedzinach usługi wizażysty beauty, fashion, media i stylizacji włosów

W Make-Up-Centre Warsaw jesteśmy dumni z fantastycznego studia, w doskonałym położeniu i wyposażonym w najlepsze produkty do warsztatów praktycznych. Szkoła współpracuje z profesjonalnymi markami produktów: Mac, Illamasqua, Kryolan, Ben Nye, Make up For Ever, Bobbi Brown, Charlotte Tilbury, Shu Umuera, Nars, Ellis Faas, Inglot i wielu innych.

Wszystkie kursy makijażu i stylizacji włosów są skierowane do osób zainteresowanych światem kosmetyków i wizażu oraz szukających poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności.

W celu szybszego przyswojenia wiedzy wszystkie kursy stosują różnorodne metody nauczania z naciskiem na ekstensywne zajęcia praktyczne.

Intensywne kursy makijażu zawierają nie tylko nowoczesne techniki sztuki wizażu, ale także zrozumienie zawodu profesjonalnego makijażysty oraz możliwości adaptacji najnowszych trendów dla swoich klientów .

Rezerwuj

Make-Up-Centre współpracuje ze znanymi makijażystami i osobistościami ze środowiska kreatywnego dzielącymi się swoją wiedzą z kursantami na eventach i warsztatach praktycznych.

Nasze kursy wysoko wyspecjalizowane o specjalnie opracowanym programie nauczania naświetlają talenty i umożliwiają wszystkim uczestnikom osiągniecie pełnego potencjału i sukcesu w wybranej dziedzinie.

Make-Up-Centre zaprasza kandydatów z Polski i z zagranicy. Kursy mogą być prowadzone w języku angielskim.